Войска Кадырова сражаются с украинским светофором. Силы на исходе. Видео

Стало відомо, що кадировці, яких тепер називають не інакше як «TikTok-військами», вступили в «запеклий бій» в одному з українських міст. Цього разу вони відзначилися тим, що обстріляли непрацюючий світлофор і зрештою його «перемогли». Світлофор був вбитий, а свою героїчну «битву» зняли на камеру.

Відео потрапило до мережі і на ньому видно, з ким насправді прийшли воювати кадирівці.

На кадрах видно, як троє бойовиків Рамзана Кадирова відкрили вогонь із автоматів по світлофору. Троє «TikTok-воїнів» зробили кілька десятків пострілів.

“Відчайдушний бій кадировця з бандерівським світлофором. Акуратно, відео не для людей зі слабкими нервами”, – підписали відео українці.

Ще одне відео “реального” бою своїх підопічних виклали у телеграм-каналі кадирова. Вояки з підскоками і танцювальними па з-за кутка по черзі гатять кудись з гранатометів. За повідомленням дона, вони обстрілюють будівлю, де перебувають українські націоналісти у Рубіжному. Сама ж будівля і те, чи є в ній хтось в кадр, як звичайно, не потрапляє.

“Чого тільки не зробиш заради тіктоку. Рубіжне, кадировці на камеру розстрілюють із гранатометів порожню будівлю”, – коментують відео в українському телеграм-каналі.

Чергове відео записане і лайки зібрані, а справжнього бою кадирівців знову ніхто не побачив.

Рубежное, кадыроцы специально на камеру расстреливают из гранатометов пустое здание.