Макаревич: нас поставили на межу війни, посварили з усім світом, а ми терпимо

Російський музикант, лідер та єдиний беззмінний учасник рок-гурту «Машина часу» Андрій Макаревич різко висловився про російську владу. Артист, який неодноразово підтримував Україну, переконаний, що він та його співвітчизники змушені терпіти та страждати через агресивну політику Кремля.

Сміливу заяву співак розмістив на особистій сторінці у Facebook. Під його публікацією зібралося чимало коментарів – багато росіян погодилися зі словами знаменитості.

За словами Макаревича, громадян РФ «посварили з усім цивілізованим світом», позбавили законів та «поставили на межу війни». Артист стурбований відсутністю «вільних виборів» та ставленням влади до людей, які її не підтримують.

«И вот что я не могу понять – как мы всё это терпим? Нас поссорили со всем цивилизованным миром, нас поставили на грань войны, от нашего лица этому миру хамят, нам врут, водят за нос, от законов не осталось даже видимости – зачем? Человека сейчас можно судить прямо в колонии, чтоб два раза не вставать. Любой, заикнувшийся о свободных выборах, – уже террорист, а править нами, видимо, собираются вечно«, – висловив свою думку музикант.